אודות

ברוכים הבאים ל-PicsQuiz! טוב לראות אתכם כאן.

 

מי אני?

אפרת, מתגוררת בעמק הסיליקון עם בן-זוגי א' ושני בנינו. עובדת בתחום הקניין הרוחני, צלמת חובבת ואוהבת את השפה העברית, לטייל, לשיר (כשאף אחד לא שומע), לקרוא ולחשוב מחוץ לקופסא. יש לי הרגל מגונה להוסיף סוגריים כמעט בכל משפט שני. חיים עם זה.

 

מה זה האתר הזה בכלל?

הרעיון לאתר התחיל להתבשל אצלי לפני כשנה, לאחר שרכשתי עדשת מקרו והתחלתי לעשות איתה דברים לא שגרתיים. החלטתי לשלב את האהבה שלי לצילום יחד עם חידודי (זאת מילה בכלל?) חידות, והנה אני כאן. אחת לשבוע תתפרסם כאן חידה מצולמת שתאתגר אתכם. החידה תכלול כ-4 תמונות, כאשר יש להן מכנה משותף. זה יכול להיות שיר, מקום בעולם, אישיות ועוד. בלשונית הבאה תוכלו למצוא חידה לדוגמא.

 

המצלמה שלי

אני קנוניסטית מושבעת, וברשותי Canon 60D שנרכשה לפני כמה שנים. רב התמונות צולמו עם עדשת מקרו Canon 100mm f/2.8L, בתאורה טבעית וללא פלאש.

 

מאיפה מגיעים הרעיונות?

כנראה ששילוב של יצר סקרנות בלתי נלאה עם זכרון צילומי סביר (והרבה שעות גוגל) מביא לתוצאות מעניינות. כי איפה עוד אפשר למצוא את הקשר בין ירח, עכברוש, 11 ועמק יזרעאל?

 

הפרסים

תמיד נעים לזכות במשהו כשמשחקים, לא? הפותרים נכונה יזכו בנקודה אחת ובתהילת עולם שבועית (שווה, לא?). רק תשובה מנומקת תזכה בנקודה. הראשונים שיצברו 3 נקודות יזכו בשי צנוע. ממש צנוע. כרגע האתר נקי מפרסומות, ואני מקוה להשאיר זאת כך. חסויות תתקבלנה בברכה 🙂

 

אז קדימה, בואו לשחק!

 

 

 

 

תודה למיידעלע עיצובים על עיצוב הבאנר.